Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-16, 08:57   #1087
gosiaczek01
Przyczajenie
 
Avatar gosiaczek01
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Exclamation Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Może mi ktoś pomoże?!
Mam 29 lat cerę mieszaną, wrażliwą problematyczną (nos, broda – czasami pojawiają się zaskórniki i krostki, -szczególnie po słodyczach), ostatnio zauważyłam na policzkach malutkie naczynka, moja cera źle reaguje na kosmetyki z parafiną więc staram się je wyeleminować ze swojego użytku. Na co dzień się nie maluję, moja pielęgnacja na co dzień wygląda tak:
RANO:
Płyn miceralny Eveline do cery naczynkowej
Krem Iwostin Hydratia Fizjologiczny krem z ceramidami SPF 15 (z tej niebieskiej linii)
Żel Flos lek ze świetlikiem dla osób pracujących przy komputerze

Zaraz po przyjściu z pracy przecieram twarz wacikiem nasączonym przegotowaną ale chłodna wodą, żeby zmyć pot i kurz

WIECZÓR
Żel Puritin Iwostin
Czasem krem półtłusty AA Oceanic

Do tego 1-2 razy w tygodniu peeling enzymatyczny Perfekta ( przedtem używałam przez parę
lat jego brata - peelingu drobnoziarnistego ale dostałam po nim uczulenia)
Raz na tydzień maseczka Perfekty z zielonej glinki, gruszką – fantastycznie oczyszcza
Cerkoderm – poleciła mi go pani dermatolog na przebarwienia na twarzy

Ostatnio odczuwam jakbym miała przesuszoną twarz i dlatego pojawiają mi się krostki (przedtem nie miałam tego problemu) , może to wina mojej pielęgnacji, proszę pomóżcie, co mogłabym zmienić i polećcie mi jakiś stabilny filtr do używania na co dzień.
gosiaczek01 jest offline Zgłoś do moderatora