Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-16, 09:27   #1089
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Azelo oliwkowe mnie nie jara, u mnie się oleje nie nadają stosowane systematycznie, unikam jak ognia, tzn czasem sa potrzebne

Mam cerę tłustą, ale skłonną do odwadniania się szybkiego, problemową, wypryskową, wrażliwą i dojrzałą , bez rumienia.

Hity

Glinka biała
Phenome serum quenching (generalnie produkty tej marki mi podchodzą, chociaż nie wszystkie, ale lubimy się)
NuFountain serum 20% wit C
AnneMarie Borlind dwufazowy koncentrat różany
sok z granata (najlepszy kosmetyk pod słońcem, nie żartuję)
Mydło miętowo-melisowe Le chatelard
Aloes Equilibra
Woda micelarna Alphanova Bebe
Avalon mleczko oczyszczajace z wit. C
Calypso gąbeczki celulozowe do oczyszczania twarzy
Z maseczek lubię ajurwedyjskei np Khadi i Hesh.

Natomiast kompletnie nie podeszło mi Savon noir, miałam Alepii, uczulało mnie, za każdym razem skórę podrażniało, potem długo nie mogłam dojść z nią do ładu, bardzo rozogniona, nic nie pomagało.

Mialam flos lek żel, ale z chabrem, bardzo fajny był. Pod oczy uwielbiam Cooling Phenome, a teraz używam Plante system balsamu liftingująco-przeciwzmarszczkowego, całkiem dobry.
Wow, ciekawe z tym aleppo.. zazwyczaj jest dedykowane uczuleniowcom. Dzięki za odpowiedź. Mam m/w podobną skórę. Mam w planie spróbować białą glinkę, ale póki co zużywam to, co mam w domu myślałam o tych ajuwerdyjskich maskach, muszę przepatrzeć ich składy. Póki co na celownik biorę peeling z organique
Fajnie oczyszczają maski z BingoSpa - z białą glinką i kaolinem oraz z zieloną glinką. Zwłaszcza ta 1 mi podeszła i chyba do niej wrócę albo po prostu nabędę białą glinkę

Ten sok z granata to kupny czy ręcznie robisz?

Gotowych produktów nie używam, bo mnie podrażniają i mam wypryski od nich taki urok, moja skóra chyba uwielbia minimalizm.. ostatnio przestałam rano myć twarz aleppo, jedynie przecieram hydrolatem z kocanki i widzę fajną poprawę.. jeśli chodzi o zaczerwienienia i przebarwienia.

Phantome niestety nie stosowałam.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora