Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-30, 11:32   #232
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
W takim razie pora na mnie bardzo lubię kosmetyki Estee Lauder, w szczególności lubię zapach i konsystencję błyszczyków
W swojej kolekcji miałam rozświetlacz/róż Exotic Shimmer , który był genialny, ale po pewnym czasie po prostu mi się znudził jego niewątpliwą zaletą był nietutejszy egzotyczny kolor i piękne rozświetlenie
Z pudrami i podkładami EL miałam mało wspólnego, tusze do rzęs XL i Magn...(przepraszam za moją sklerozę) były całkiem, całkiem ,ale to nie to samo co maskara Clinique
Co do cieni do powiek, miałam dwa komplety potrójny i podwójny (takie w kształcie ''kółeczek'')...teraz zakupiłam sobie kilka pojedynczych(szczegóły niżej na zdjęciu), cienie pojedyncze na razie testowałam tylko w perfumerii i wydają się całkiem dobre...zobaczymy jak będzie w praktyce
Nevado czy możesz powiedzieć z jakiej serii jest ta pomadka nr 363 i jaki daje efekt/kolor na ustach ? Bardzo mi się podoba na zdjęciu

A może wiesz jak wygląda na ustach Pure Color Crystal Lip Jewels Lipstick - 303 Crystal Pink ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lauder-363.jpg (89,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04777480602.jpg (46,7 KB, 13 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując