Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy, część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-30, 15:06   #75
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez natalee
Redakszyn:

I SN: owsianka na wodzie z 3 lyzek platkow owsianych + 4 lyzki jogurtu naturalnego + lyzka rodzynek + lyzka nasion (jakis mix 5 nasion) + lyzeczka miodu i kawa małe sniadanko, brak białka. no i nieredukcyjnie: rodzynki, miód

II SN: 2 kromki pieczywa pelnoziarnistego z serkiem bialym i pomidorem posypane ziarnami slonecznika to był chleb ze słonecznikiem czy sama posypałaś? mam nadzieję, że nie było ich zbyt dużo, bo wtedy łączysz tłuszcze z węglami + 5 pieczarek podsmazonych na masle :| te pieczarki wiesz, że na redukcję

O: pol filizanki (po ugotowaniu) brazowego ryzu rozciapcianego z jajkiem i podsmazonego z cebulka na lyzeczce margaryny + pomidor najlepiej samo białko, generalnie mało tu białka.

P: kromka pelnoziarnista z bialym serem i rzodkiewkami ok, serek chudy rozumiem?

K: wiesniak + 5 oliwek i pomidor ok


mam poczucie jakbym nieco przegiela z obfitoscia tego jadlospisu... ladnie prosze o ocene i wskazowki


nie przesadziłaś. ale masz mało urozmiacone źródła białka - jesteś wege?? jesz mało owoców, w pierwszej połowie dnia możesz wrzucić. poza tym - nnkt. Pamiętaj, żeby nie łączyć ich z węglami, tylko z białkiem. generalnie niedużo ich.
dzieki wielkie za ocene nie jestem wege, wiec popracuje nad bialkiem

i nastepny jadlospis RRRR:

I SN: placuszki owsiane: 3 lyzki platkow owsianych, 2 jajka, lyzeczka margaryny

II SN: 2 kromki ciemnego chleba posmarowane cienko jogurtem naturalnym z kielbasa sucha, pomidorem i cebula

O: piers z kurczaka smazona na lyzeczce margary, brokuly z wody

P: wiesniak + piec oliwek czarnych i lyzka ziaren slonecznika

K: salatka z 1 bialka, pomidora i polowy czerwonej papryki.

Rzecz jasna prosze o ocene


Zdaje sobie sprawe, ze niektore produkty (patrz kielbasa sucha) nie sa wskazane na redukcji, ale jestem teraz na etapie wyjadania wszaystkiego co niezdrowe z lodowki. mysle, ze to troche potrwa, a pozniej bede mogla bez przeszkod podazac droga zdrowego zywienia;P a, i jutro kupie jakies owoce
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8 jest offline Zgłoś do moderatora