Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowa linia z Soraya-Care&Control
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-27, 10:28   #29
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Nowa linia z Soraya-Care&Control

Cytat:
Napisane przez azyla
widze, ze tem krem ma w składzie wyciąg z wąkrotki, którą jest stosowana do walki cellulitisem, bliznami, przebarwieniami -przyspiesza gojenie ran( proponuje poczytac w internecie na temat jej własciwosci). Osobiscie uzywam do walki z przebarwieniami i bliznami balsamu eva sun( juz tu o nim pisałam) Balsam ten zawiera dekspantenol (prowitaminę B5), witaminę C, witaminę E, wyciąg aloesowy, olej winogronowy, olejek ze złotej palmy, wyciąg z bluszczu, allantoinę oraz wyciąg z wąkrotki (Centella o którym pisze powyżej).I po przeszło 3 miesiacach uzywania moge powiedziec, ze rozjasnił mi przebarwienie skóra jes zregenerowana, wyskakujące niespodzianki goją sie znacznie szybciej . W ogóle nie sugerowac sie etykietką, ze balsam po opalaniu(bo jego działanie opiera sie na składzie, a nie nazwie) Dodam jeszcze, ze ma on konsystencje gestęj smietanki( jak kremy nawilżajace) i nie zawiera glikoli! Niestey z uwagi na pore jesiennę bedą problemy z zakupem.
Do tej pory stosowałam na swoje problemy prawie cały dostepny arsenał leków( kwas azelainowy, glikolowy nadtlenek benzoilu ....itp) Skóre miałam juz tak zniszczoną, ze hej wiec postanowiłam ją zregenerowac i maksymalnie zminimalizowac ilosc kosmteyków. W tej chwili uzywam tylko tego blasmau....i jestem naprawde zadowolona. Swoją drogą jestem ciekawa jaki ma skład ten krem...znaczy czy jest oparty na glikolach?
czy to jest ten balsam???
http://www.pollenaewa.com.pl/index.php?o=1&group_id=234#
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując