Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-02, 16:32   #1661
sm1307
Rozeznanie
 
Avatar sm1307
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 758
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
odstawiłabym biosilk, ma alkohol w składzie więc wysuszy Ci włosy.... zamiń go na jedwab CHI lub serum Biovax A+E
do tego szampon bym inny kupiła, może dlatego, że nie lubię produktów Syossa, Loreala czy Welli... tak poustawiane są na wysokości oczu w Rossmanach i innych drogeriach , że ludzie nawet nie zwracają uwagi na najniższe półki, na których wg mnie są lepsze szampony, odżywki, maski itp itd ale to tylko moje zdanie.
Polecam za to szampony Joanny, Alterry
Maski i odżywki Biovaxa np lubię też odżywkę Alterry z pszenicą i morelą. Prócz tego lubię maskę z firmy NaturVital z aloesem, znajdziesz ją w Naturze

jeśli chodzi o oleje to lubię oleje ajurwedyjskie: Vatika, Sesa
A ja tak namiętnie smarowałam włosy tym Biosilkiem w przekonaniu że pomaga mi.. ajj. Poszukam w takim razie tego z CHI.
Ja kiedyś używałam już Syossa i mi akurat odpowiadał, nie przetłuszczał i nawet włosy były po nim fajne. Zobaczymy jak ten bez silikonów się będzie sprawował, jak po paru myciach uznam, że to bubel to zmienię na inne, chociażby na Alterrę do kompletu z olejkiem.

__________________

sm1307 jest offline Zgłoś do moderatora