Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-13, 13:13   #1239
MissStiletto
Raczkowanie
 
Avatar MissStiletto
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 78
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Szybka recenzja. Nałożyłam po raz pierwszy odżywkę przeciwłupieżową z Ziaji z czarną rzepą. Niby jest bez spłukiwania ale wolałam potrzymać tylko te 3 min. Efekt? Włosy wyraźnie dociążone, ale zarazem zbijają mi się w lekkie strąki 😕 Szkoda, do odstawki. Swoją drogą wiecie co powoduje takie zbijanie? Zauważyłam to przy kilku odżywkach.
Poza tym z braku innego szamponu użyłam hipoalergicznego płynu dla dzieci 2 w 1 z nivea i szczerze powiedziawszy nigdy nie miałam tak sliskich i przyjemnych włosów podczas mycia mimo że sam płyn jest troszkę tępy. Muszę sprawdzić skład, bo albo to moje naturalne odrosty są takie przyjemne albo ten szampon ma jakieś chemiczne zlepiacze.

Edit:


Pierwsza linia (mój edytor ma tylko takie fantazyjne xd) to mniej więcej moje odrosty, a druga to włosy które zdecydowałam się obciąć. Widać ogromną różnicę w kolorze i chcę się tego jak najszybciej pozbyć
Włosy po porannym myciu OMO z nieudaną odżywką Ziaji jako ostatnie O i próbką Pilomaxa do włosów ciemnych (pomińmy to) jako pierwsze O, która też mi nie przypadła do gustu. Widać te brzydkie strąki :l

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez MissStiletto
Czas edycji: 2016-07-13 o 13:41
MissStiletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując