Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wstydzę się swojego domu przed chłopakiem...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-03, 13:42   #7
LKstasia
Raczkowanie
 
Avatar LKstasia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 291
Dot.: Wstydzę się swojego domu przed chłopakiem...

Po tym ostatnim Twoim zdaniu, że chciałabyś być z nim całkowicie szczera, ale nie potrafisz mu o tym opowiedzieć.. Uwierz, że POTRAFISZ!
Mam kuzynkę, która była w podobnej do Ciebie sytuacji. Dom się walił jednym słowem, jakieś gospodarstwo, zaniedbane podwórko itd. i również trwała budowa nowego domu, ale ona nie wstydziła się tego, że ma akurat takie warunki. Jej chłopakowi to nie przeszkadzało, bo przecież to czy ją kocha czy nie kocha nie zależy od tego gdzie mieszka, jak mieszka, jaką ma rodzinę itd. Nie masz się czego wstydzić, bo to nie Twoja wina, że masz tak a nie inaczej. Nie wydaje mi się, żeby po tym co zobaczy (jeśli go zaprosisz do siebie) Twój chłopak zmieni jakoś nastawienie do Ciebie itd. Sama napisałaś, że jest wspaniały, więc odwagi dziewczyno! Wiem, że może mi się tylko łatwo mówi, ale wartościowi ludzie nie zwracają uwagi na takie problemy i nie patrzą przez taki pryzmat na drugą osobę. I na pewno Twój chłopak też taki jest, uwierz... Sama mam znajomych, którzy mieszkają na wsi, warunki nieraz mnie zaskoczyły kiedy ich odwiedziłam, ale nie szata zdobi człowieka...
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe
LKstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując