Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-05, 20:01   #3880
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
xxboo kiedy idziesz na encanto?wloski juz farbowalas tez u fryza??
widzialam jakas nowoscx od garniera, odzywka blond boost,ale zadnych opinii jeszcze nie widzialam.moze ktoras z was ma,uzywa? ja jestem bardzo ciekawa.idealnie by bylo gdyby dzialala jak polaczenie goodbye damage i dobrej odzywki do blondu
ja ide 22 na encanto;D ale z fryzjera zrezygnowalam bo domowy budzet musze podreperowac, zdecydowalam ze wykorzystam zapasy domowe farb i uzyje garniera 9.13 na odrost plus te jasnijsza czesc wlosow, a na ost 10 minut przeciagne na koncowki tylko zeby delikatnie je stonowac ))

a odzywke widzialam ostatnio wlasnie i mnie kusila max, konczy mi sie goodbye damage wiec moze zakupie . chociaz na moje wlosy najlepiej dziala maska kallos keratin, wlosy sa juz w calkiem niezlej kondycji, szybciej schna, nie sa suche tylko mieciutkie i gladkie i szybciej mi sie przetluszczaja co tez jest dobrym znakiem bo przy zdrowych wlosach musialam je myc codziennie,
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując