Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-18, 16:43   #1487
AnnGe
Raczkowanie
 
Avatar AnnGe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 242
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Wiem, że nie do mnie, ALE: ja zawsze mam twarz ciemniejszą niż reszta ciała opala się bardzo łatwo (ciało słabiutko, dolna część WCALE). Cerę mam bardzo ciepłą, ale już skóra własnie na szyi i dekolcie jest blada, prawie biała, nie widać tego ciepłego odcienia skóra na nadgarstkach jest najbardziej blada, delikatna, przezroczysta, nigdy się nie opala.
I tak się zastanawiam, czy to normalne, że kolorystyka twarzy i ciała tak się różni? Ma to jakieś znaczenie dla typu? Bo to, co na twarzy wygląda źle (np. ciemnoszare cienie do powiek), w ubraniach już nie jest takie złe (choć nie idealne).
Ostatnie zdanie pasuje do mnie, makijaż w chłodnych kolorach to porażka, ale ubrania już przejdą...Uroda typów mieszanych

Ja w sumie do niczego nowego nie doszłam, chyba muszę zrobić sobie przerwę i świeżym okiem popatrzyć na siebie. Nadal ubieram chłodne kolory, a maluję się cieplejszymi. Ehhhh
__________________
Milenka 21-08-2009
Marcinek 31-10-2005
AnnGe jest offline Zgłoś do moderatora