Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 16:57   #3556
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Kinga_DK Pokaż wiadomość
Jasne, że nie. Fajnie, że się komuś więcej moja praca przyda
Świetna robota Tylko dołujące jest, że dla lata są tylko 3 kolory na 27 Mam parę z tych pomadek i tak: faktycznie 19 nadaje się dla lata (ja jestem TSu) ale ledwo ledwo, bo ja już nieco wampirzo w tym kolorze wyglądam 20 i 13 faktycznie dla zim fajne kolorki, miałam no i sieczka kolorystyczna była:P nr 8-wg mnie dla chłodnego lata na lato super pomadka, trochę neonowa, ale nie na tyle, żeby zgasiła TSu, więc ja bym tam dopisała jeszcze lato albo chociaż TSu:p 4 i 24- wiosna i w 100% się zgadzam! Moja mama jest wiosną i właśnie te kolory ma Nr 14 to podobnp coś w stylu tej nowej pomadki w kredce crayon coś tam w nr 10, którą mam i faktycznie świetny kolor na jesień dla lata, bardzo przygaszony, ale dość ciemny, widoczny.

Miałam dać znać Vine na temat pomadki z MAC'a No więc wczoraj macałam ich trochę, głownie tych o wykończeniu lustre, bo mi się spieszyło niestety:/ i pomalowałam się najpierw Lovelorn, a potem Syrup i...wygrała Syrup Lovelorn będzie lepsza u mnie pewnie latem, bo teraz jest zbyt cukierkowa, coś mi nie grało choć jest śiczna faktycznie Natomiast Syrup...ojjj Piękna, trudnybdo opisania kolor, bo naprawdę na każdym wygląda inaczej. U mnie troszkę w tony jagodowo-różowe wchodzi. No i kupiłam:P Teraz już wiem o co ten cały hałas z tymi pomadkami z Maca, niesamowity komfort noszenia Dzięki Vine

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2015-10-22 o 16:59
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora