Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-26, 09:11   #167
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie-otoz bylam w piatek na depilacji laserowej Light Sheer Duet i no wiem,ze troche to potrwa zanim te wloski wypadna,ale czy w tym czasie moge je golic?Czy totalnie nie ruszac?Bo rozumiem,ze "wspomaganie" ich peseta jest zabronione?

A czy u mnie ktos powiedziec na jak dlugo taki laser pomaga w przypadku zaburzen hormonalnych? mam pcos ale dostaje metformine wiec wloski sa juz jasniejsze heh

aaa i jeszcze jedno,zeby zabieg byl skuteczy to wloski musza byc idealnie ogolone czy moga lekko "odstawac" od skory? Bo depilowalam rowniez kark i Pani w gabinecie mi zgolila,ale po powrocie do domu jak dotknelam to byly tak kiepsko ogolone
Mary, po kolei:

- golic mozesz, jak najbardziej. co do "pomagania" peseta, tutaj ja bym sie wstrzymala, ale to ja^^,

- w przypadku zaburzen hormonalnych trudno chyba przewidziec czy i jak dlugo utrzymaja sie efekty, tutaj chyba powinnas z lekarzem porozmawiac. bo w przeciwnym razie nawet jesli zabiegi bylyby wykonywane niedokladnie, to powiedza Ci w salonie, ze to na pewno kwestia hormonow...

- wlosy powinny byc zgolone idealnie, inaczej beda sie po prostu "przypalac" od lasera i zabieg bedzie bardziej bolesny.

Cytat:
Napisane przez Soline Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam się co robić.
Jestem po pierwszej depilacji laserem Milesman Premium - super efekty! Dużo włosów wyszło, mam puste miejsca, jestem bardzo zadowolona.
Ale.
Pani powiedziała, że umawiamy się po 5 tyg. I teraz właśnie zastanawiam się co zrobić. Włosy mam mocne, szybko odrastają. Pierwszy zabieg miałam 23 lutego, teraz jestem umówiona na 27 marca (pojutrze). W sumie mam wykupione 6 zabiegów.
tylko pobieznie zajrzalam, co to za laser, niby podobny do Light Sheera, wiec ok. ale odstepy zdecydowanie za krotkie! pod zadnym pozorem nie idz po 5. tygodniach od poprzedniego zabiegu! jesli bylas na lydkach/udach/bikini, to odstepy winny byc tak mniej wiecej 10 - 12 tygodni, przy pachach 8 - 10 tygodni.

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Ostatnim razem na lydkach bylam z jakies 3,5m temu. Nie wiem, czy za bardzo nie mieszam w terminach i stad moze byc efekt gorszy (zreszta na poczatku mialam za czesto te zabiegi).
Ale chyba po tylu zabieghach to powinnam odczekac jak wszystko odrosnie a nie trzymac sie np. 12 tygodni, prawda?

Ale z czasem moj zapal oslabia sie... Jasne - miec 15% wlosow na pachach to o niebo lepiej niz 100%, ale mimo wszystko trzeba je golic. Nie mowiac o nogach (tu mus konieczny). Zastanawiam sie, czy nie powrocic do depilacji woskiem. Nienawidze tego golenia. Bo tak czy siak musze jakos te wlosy usuwac. Nie ma znaczenia, ze jest ich 30-40%.

Myslicie, ze moge latem depilowac woskiem a pozniej wrocic do dep. laserowej? Wiem, ze trzeba zachowac odstep powiedzmy 8 tyg., ale czy mimo wszystko nie oslabiam tych wlosow i zmniejszam jeszcze bardziej efekt?
celko, lepszy dluzszy odstep niz za krotki, to pewne.
co do depilacji woskiem w okresie letnim, to wydaje mi sie, ze nie mialaby ona wplywu na skutecznosc zabiegow, o ile potem odczekasz odpowiednia ilosc czasu. acz przyznam, ze ja sama, mimo, ze mam blisko polroczna przerwe w depilacji pach, to jednak caly czas wolalam golic, dla spokoju sumienia^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując