Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-05, 14:54   #1149
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
No to trzymam kciuki
Dla podtrzymania Cię na duchu moja lista

1 Zestaw - sypki puder mineralny Tullia 12 g+ puder perłowy

2 alantolina

3 colour blend white

4 anti rednes mica

5 ivory lace

6 angel wings


Jeszcze wertuję internet i szukam informacji
Super daj znać jak coś uda Ci się stworzyć.Ja miałam dłuższą listę ale stwierdziłam,że najpierw zamówię mniej bo może mi się nie spodobać
Cytat:
Napisane przez morello cherry Pokaż wiadomość
hej,uzywam podkladow z kolorowki od 1,5 roku.Sama zrobilam juz 4 zestawy (zawsze zamawiam zestaw plus puder perłowy i ronasphere, posiadam mozdziez ale zazwyczaj wszystko ucieram w woreczkach strunowych i nigdy nie zostaja mi smugi,wszystko ladnie sie miesza,ale trzeba poswiecic na to duzo czasu).Najbardziej sluzy mi podklad do mieszanej/tlustej dodatkowo dokupuje dwutlenek tytanu mikronizowany RS aby uzyskac ochrone UV. ogolnie z dwutlenekiem tytanu trzeba uwazaz,jesli dodamy za duzo podklad bedzie wygladal strasznie ciezko, a buzia staro;p ost popelnilam ten blad. Dodatkowo zamawiam baze do korektora i rozu, z czego robie sobie korektor, roz, rozswietlacz (ostatnio w gratisie dostalam velvet spheres,swietnie nadaje sie do rozu i rozswietlacza).
Dałaś mi iskierkę nadziei,że pomimo braku młynka coś uda się sensownego w tym moździerzu ukręcić
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując