Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-24, 10:16   #974
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
zgadzam sie w pełni z Tobą, mozesz napisać po czym można poznać że lekarka trafiła w naczynko podczas powiększania ust?

Z tego co sie orientuje samo nakłucie naczynka to nic strasznego, po prostu krwawi i trzeba zatamowac to krwawienie a pozniej jest krwiaczek. Takie cos sie zdarza i to nic strasznego. Gorzej jak sie poda kwas do naczynia i nastapi martwica. Jak lekarka/lekarz poda kwas do naczynia to musi szybko podac tam tez hialuronidaze bo bedzie kiepsko. I po 1) Trzeba wiedziec ze sie podało do naczynia, co czytajac przypadki pokrzywdzonych dziewczyn w necie wcale nie jest takie oczywiste. Po 2) Trzeba miec tą hialuronidaze (a kosmetolodzy nie maja prawa jej miec, tylko lekarze) A po 3) Trzeba wiedziec jak ją podać.

Jak sie wyjdzie do domu z kwasem podanym do naczynia to tragedia... Mozna to samemu okreslic bo po jakiem czasie (nie wiem ile, az tak sie nie znam) skora bedzie robila sie blada w tym miejscu i obok tego miejsca a pozniej "czarna". Czytałam o przypadkach oślepnięcia. Masakra Jest takie zabieg wypełniania bruzd nosowo-wargowych i tam jest takie naczynie ktore przebiega kolo tej bruzdy a konczy sie gdzies koło oka. Te naczynie "odzywia oko" ze tak to po chłopsku ujmę Jak sie dostanie kwas do tego naczynia to oka nie ma co odzywiac. Nie ma co sie bac jak jest hialuronidaza no ale jesli nie ma albo robiacy zabieg nie wie jak ja podac? Lubie uczyc sie na swoich błędach bo lepiej pamietam lekcje od zycia ale akurat tu ucze sie na błedach innych. Zawsze wybieram lekarzy i pytam o hialuronidaze i zestaw ratunkowy w razie reakcji alergicznej.


Nigdy nie mialam kwasu podanego do naczynia wiec moja wiedza jest na szczescie teoretyczna Jak sie poda w ustach kwas do naczynia to niedlugo po zabiegu widac stan zapalny, to nie jest taki zwykły obrzek. Usta natychmiast zmieniają kolor w tym miejscu i tego nei da sie przegapic wiec od rau mozna to naprawic ale z tego co wiem nie ma duzego ryzyka podania kwasy do naczynia w czasie wypełniania ust. Jakos czesciej takie powikłania sa w okolicy czoła, nosa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg martwica.jpg (50,6 KB, 109 załadowań)

Edytowane przez Agataa_S
Czas edycji: 2019-03-24 o 10:26
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując