Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - FINACEA 15% żel - lek na trądzik różowaty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-30, 23:48   #26
crazyanya
Przyczajenie
 
Avatar crazyanya
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Smile Dot.: FINACEA 15% żel - lek na trądzik różowaty

Hej
Borykam się z problemem trądziku różowatego już któryś rok. Przeszłam już jedną kurację żelem Finacea trzy lat temu. Teraz do niego wróciłam, gdyż po zaprzestaniu leczenia, objawy znacznie się pogorszyły.
Za każdym razem mam te same doświadczenia:
1. Po nałożeniu kremu buzia niemiłosiernie szczypie, ale ten efekt mija po mniej więcej 20 minutach i da się normalnie spać, gdyż używam Finacea'i na noc.
2. Na początku moje rumieńce "wychodzą" na wierzch. Tak było kiedyś i takie efekty obserwuję u siebie i teraz. Policzki są znacznie bardziej zaognione, podatne na zmiany temperatury, wiatr itp.
3. Poprzednio przy stosowaniu tego kremu, po okresie mocnego zaczerwienienia, krem zdziałał cuda! Stopniowo moja skóra robiła się coraz jaśniejsza i jaśniejsza. Pamiętam, jaka byłam szczęśliwa, ponieważ pierwszy raz od bardzo dawna nie musiałam nosić wielkiej warstwy podkładu. Teraz z niecierpliwością czekam na ten sam efekt!

Podsumowując, na efekty Fainacea'i trzeba cierpliwie poczekać. Choć stosowanie może być upierdliwe, w moim przypadku przyniosło już raz efekty. Nie ma sensu spodziewać się cudów od razu - u mnie było to po zużyciu półtorej tubki i używaniu jej raz dziennie.
crazyanya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując