Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-12, 15:15   #29
evelka88
Przyczajenie
 
Avatar evelka88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

dziewczyny dziewczyny... ja też mam podobny problem
kurcze chętnie zrobiłabym sobie operacje...
ale brak kasy
dlatego trzeba to jakooś akceptować i radzić sobie
słucajcie a Kate Hudson to tam nic sobie z tego nie robi i mimo iż ma odstające uszy to jest znaną aktorką... i co to znaczy że odstające uszka wcale nie są jakimś wielkim nie wiadomo czym.... gdzieś czytałam że poprsotu wszscy producenci poszukują czegoś nowego.. no bo wkońcu nudzą im się wkółko i to samo te piękności... a takie jak my nie zdażają się zbyt częśto a wyróżniamy się....

co do fryzurki - kiedyś jak byłam mała to mama czesała mnie w jednego warkocza - czyli uszka było mi widać.... i nie wiem czemu ale jakoś tak było tak az do 2 gimnazjum.... ile ja się nasłucvhałam od innych jak ja to nie wyglądam.. ale to byli złośliwi ludzie i cóż kiedyś nienawidziałam się za to że tak wyglądam.. a teraz przyzwyczaiłam się..
od 3 gimnazjum zaczęłam chodzic w rozpuszczonych włosach....
natomiast już od 3 liceum próbowałam coś kombinować.... coś związać czy coś tam...
przykładowo zakładałam czarną opaskę i drobne pasemka włosów zostawiałam z przodu i troche po bokach a reszte związywałam w góre i powiem wam że wyglądało to superowo koleżanki też tak mówiły... ale one nawet nie weidziały że mam odstające uszy..
bo ja zawsze to tak maskuje że nie widać....
jak jeszcze? hmm.. jak macie plastikowe opaski do włosów to nimi też można uszka troche docisnąć.. powiem wam że często je nosze i się przyzwyczaiłam początkowo bolała mnie aż głowa ale teraz jest looz i przykładowo moge spiąć je spinką - takim grzebykiem.... w góre a wypuszczam troche pasemek włosów z boku i przodu i też fajnie wygląda - dodam że do tego mam grzywke obcięta...
do tej opaski mogę nawet wyprostować włosy i wygląda to luks
gdybyście chcieli to mogę porobić troche fotek... mam również troche fotek na pb gdyby ktoś był zainteresowany piszcie
evelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując