Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drenafast
Wątek: Drenafast
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-18, 09:39   #4
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 81
Dot.: Drenafast

Cytat:
Napisane przez antygona007 Pokaż wiadomość
Cześć
to ja załozyłam ten watek i choć nie uzyskałam żadnej odpowiedzi
postanowiłam wypróbować ten preparat..
stosuję go od 12 dni
z pewnością przeczyszcza jelita
co masz na myśli przeczyszcza jelita?
znalazłam takową informację na temat produktu.

Preparat DRENAFAST jest doskonałym uzupełnieniem codziennej diety. To innowacyjna kompozycja związków roślinnych i minerałów, która umożliwia szybsze wydalanie nadmiaru płynów z organizmu oraz stymuluje przemianę tłuszczów i węglowodanów. Dzięki jego regularnemu stosowaniu można przyspieszyć upragnioną redukcję tkanki tłuszczowej. Wieloskładnikowy naturalny preparat Drenafast wykorzystuje zjawisko synergizmu, aktywnie wspomagając odchudzanie. Poszczególne składniki stosowane razem, wzmacniają swoje działanie, przez co efekt jest lepszy niż przy osobnym ich przyjmowaniu. W swym składzie zawiera on m.in.: wyciąg z zielonej herbaty przyspieszający metabolizm tłuszczów i węglowodanów oraz ekstrakt z kopru włoskiego wspomagający pracę jelit i zapobiegający zaleganiu w nich pokarmu. Preparat ten ma również aktywne działanie detoksykacyjne oraz usprawnia procesy trawienia, stymulując efekt "płaskiego brzucha". Preparat ten jest niezastąpionym likwidatorem nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Ma zapobiegać zaleganiu treści pokarmowej w jelitach a czy go usuwa tez?
I czy ma działanie oczyszczające z toksyn?
antygona007 - jaką widzisz na sobie poprawę?
piszą równiez o efekcie płaskiego brzucha - nie bardzo rozumiem jak to ma służyć chyba, że jeśli ktoś miał wczesniej wzdęcia a teraz ich nie ma bo zażywa drenafast.
W spalanie tkanki nie bardzo wierzę.
Pozdrawiam serdecznie
Pysia pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując