Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-26, 16:20   #845
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34940945]http://☠☠☠☠☠☠☠.com/s/209576247

edit: Wizaz tego linku nie lubi. W miejsce czaszek wpisz: "loker.z" (bez kropki).
edit2: nie tylko link jest zakazany, ale tez samo slowo . "Wyczaszkowalo" nawet wyraz. Moze to jakies przeklenstwo po "informatycznemu" .
[/QUOTE]
nie wchodzi, albo safari tak jak wizaz tego nie lubi
wychodzi mi inna strona, troche grozna
wrzuce sobie w google, ale dzieki za pamiec

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
a no tak
ja też lubię Polskie może, nawee bardzo. Przypomniałaś mi o gofrach, przecież to najważniejszy cel podróży Wydmy są przepiękne

uważaj, bo się wszystkie tam zwalimy z namiotami, o przepraszam a James z brokatowym
no gofry to podstawa jak jeździłam kiedyś z mamą to miałam przydział na jednego gofra albo loda włoskiego dziennie. Ale to był trudny wybór

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34941203]No ba. Trzeba byc piknym nawet w lesie pod namiotem .[/QUOTE]
no jasne!

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Jego też chcę Przyznam się, że nie kupiłam go tylko dlatego, bo miałam już dość podkładów nawilżających, po których strasznie się świecę. Ale potem widziałam go na paru dziewczynach i jednak łamię się Nie przetłuszcza Ci się strefa T? Wiem, wiem, bez przypudrowania to żaden podkład ani rusz
Świecę się po nim trochę bardziej, ale to jest takie zdrowy, naturalny błysk. Nakładam go, gdy nie muszę użyć filtrów i na lekką emulsję. Buzia jest wtedy dobrze nawilżona i ładnie wygląda. Oczywiście pudru to ja używam zawsze
Może to też zależy od potrzeb skóry, moja choć mieszana (kiedyś w kierunku tłustej), to już nie najmłodsza i wolę się błyszczeć niż być matowa. Mimo tego, iż po jakimś czasie strefa T się świeci to podkład dobrze się trzyma, nie spływa.
Też go się obawiałam, ale dostałam próbkę i zachwyciłam się
Aplikuje go pędzelkiem, za to Skin Foundation wole nakładać palcami.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora