Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-14, 19:59   #1083
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

czytałam, że dość mocno kadzidłowe - może być różnie z tym. Z tego typu to mam aktualnie arabskie Rasasi Khaltat Al Oudh - używam od czasu do czasu, jak mam na nie wenę. Wtedy śmiejemy się z J., że pachnę mumią (tak, jakbyśmy wiedzieli jak mumia pachnie ).
Z reguły pasują mi zapachy unisex i duuużo męskich perfum, które zresztą też używam. Mam flaszkę Bvlgari Black - typowy unisex, uwielbiam.
Z typowo "kobiecych" perfum dokańczam aktualnie Lacoste Inspiration (chyba już nie są produkowane) - mam go od wieeeeków, dostałam i tak jakoś męczę do teraz Zdaje się, że dostałam go krótko po premierze. A także Acqua Di Gioia Armani... i tu zastanawiam się nad ponownym kupnem. Chyba, że wpadnie mi w nos coś ciekawszego...
to te co Ci proponowałam są właśnie takie mumiowe XD jak krypta czy kościół
ja generalnie uwielbiam słodkie perfimy, ale zawsze jak proszę ekspedientkę o pokazanie mi słodkich perfum, to pokazuje mi takie, które mi się w ogóle nie podobają i nie są ani trochę słodkie może ja mam jakąś inną definicję słodkich zapachów

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

u mnie Party in The Hills <3
ale śliczność <3


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;66376656]Proszę [/QUOTE]

ale śliczne są te holo ale "złotkiem" to się nie popisali, padaka jak dla mnie
ile zapłaciłaś za lakiery?
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując