Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - olej kokosowy
Wątek: olej kokosowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-22, 20:01   #695
strofek
Przyczajenie
 
Avatar strofek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa - Białołęka
Wiadomości: 5
GG do strofek
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem jojoba - po zmyciu włosy nie puszą się, czym go zmywasz?
Zmywam właśnie tym moim śmierdziuszkiem ( mydło "7 olejów") i dla mnie jest bomba )

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez urodzona3maja Pokaż wiadomość
ahhhh siedze i czytam Wasze posty ostatnio jakas bezennosc...
jestem pomyslowa a o czapce nie pomyslalam! dzieki! z Isana sproboje
ojej codziennie hmm ja co 2 dzien,jak jest ten 2 to mowie cholera dziiaj juz czas mylabym codziennie ale mi sie nie chce.. nie lubie mokrych wlosow u siebie denerwuja mnie nie sprawia mi to przyjemnoci :|


hmm a taki 7 cudow swiata w jakiej cenie jest i gdzie go kupilas? 70zl to zdecydowanie dla mnie za duzo jak na olej do wlosow... a jojobe mozesz porownac z kokosem?jak juz bedziesz miala jak ja nakladasz ;> ahhh kusisz
Te 7 cudów kupuję na allegro i kosztuje 28 zł (ale jest bardzo wydajne, podobno starcza na 2 -3 miesiące). Proszę Ciebie dla mnie 70 złza olej to też jest kosmos, tym bardziej ze widziałam prawie taki sam olej na allegro za 39 zł. Jak tylko dojdzie do mnie kokos to będę porównywała
Jak nakładam?? Zakupiłam sobie w aptece małą strzykawkę 2 ml, napełniam ją i powoli wylewam bezpośrednio na skórę głowy. Później masuję palcami skórę głowy i jest git majonez następnie biorę kilka kropli na rękę rozmasowuję i wcieram we włosy. Jest tłusto ale efekt miły
strofek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując