Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-02, 22:11   #2507
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Do mnie lecą dwa nowe toniki i z tego powodu oddałam dzisiaj siostrze hydrolat oczarowy i sama ciekawa jestem jaka będzie jej opinia.
Tyle tylko,że jak to mówi Wachlarzykmloda miesza"dobro ze złem"więc kij z taką opinią
Można powiedzieć, że używam rowniez 'niedobrych kosmetyków' skoro co poranek wklepuję niewielką ilość kremu winogronowego (sklad: aqua, glycerin, petrolatum, caprylic/capric triglyceride, cetearyl alcohol, ethylhexyl methoxycinnamate, butylene glycol, stearic acid, glyceryl stearate, peg-100 stearate, cetearyl ethylhexanoate, dimethicone, tocopheryl acetate, parfum, carbomer, phenoxyethanol, imidazolidinyl urea, potassium cetyl phosphate, sodium hydroxide, hamamelis virginiana, disodium edta, methylparaben, isopropyl myristate, propylparaben, alcohol denat., ethylparaben, vitis vinifera, sodium benzoate, bht, lactic acid, potassium sorbate, ci 7789). prawda?

Jakos sobie nie wyobrazam, zeby stosowac sam zel hialuronowy laczac go dajmy na to z hydrolatem zamiast tego kremku... Jak mi sie skonczy to moze skorzystam z rekomendowanych przez Was kremów, będę mogła liczyć wtedy na Waszą pomoc?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując