Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-07, 16:05   #1609
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
przypomniałaś mi jak kiedyś robiłam pasemka u fryzjerki w lovely look to robiła mi na niskiej wodzie ale trzymała chyba z 1,5 godz ja sobie myślę chyba zostanę bez włosów ? przyszła i wzięła mnie na myjkę a tam chyba zawału dostała jak zobaczyła co mi wyszło na tej głowie natychmiast zawołała inna laske ta przyniosła jakąś miske i zaczęła mi to wcierać we włosy jakąś szczotką tarła i tarła aż się pytam co mi wyszło na tej głowie , aż mnie już szyja bolała od trzymanai tej głowy do tyłu a ona że jest ok. potem patrze a ja jakieś takie sino fioletowe włosy ale myślałam że to po szamponie fioletowym , jednak to co zobaczyłam w domu przeszło moje oczekiwania włosy sine, szare fioletowe i w dodatku w tym miejscu co mi tak tarła pourywane włosy przy głowie o dł.ok 2cm myślałam że zemdleje jak to zobaczyłam i od tej pory powiedziałam sobie że juz nigdy w życiu nie pójdę do fryz w hipermarkecie bo tam robią na akord i wogóle nie przykładają uwagi do tego co komu wyjdzie. masakra poprostu

albo jakiś specyfik na rude i żółte w formie tonera jak u mnie wtedy

bardzo ładne wyszły
a gdzie masz avek? bo nie widzę
OMG!!!!!!!!!! nie żartuj ja sobie nie wyobrażam zaufać fryzjerce a tam takie coś ja już zadnej nie zaufam na serio! podchodzę do nich jak do jeża
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora