Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 11:58   #852
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Na CheapSmells.com sa kosmetyki MAC w przyjaznych cenach. Co prawda mały wybór kolorów i produktów, ale jest np. Blush Baby za 10,45 Ł.


Własnie odniosłam wrażenie, że babeczki znaja się b. dobrze na rzeczy, inaczej nie dałabym się posadzic na krzesełku i "zdemakijażować" kawałka brody w celu doboru koloru podkładu
Robiłam juz podchody, więc nie poszłam do D. bez żadnej wiedzy. Konsultantka dobrała mi ten kolor, który sama wcześniej wybrałam dla siebie w oparciu o testy na próbkach. Potwierdziła też moje przypuszczenia, że kolor który miałam nałożony na twarzy jest za jasny (wg pani i mojego TZta wyglądałam bardzo blado). To bylo w ZT.
Za pierwszym razem w GalMok pani "rzuciła okiem" i dała mi dwie próbki, tez nieźle jak na szybki dobór "na oko".
próbki były w saszetkach, takie gotowe firmowe i starczyły na dosyć długo, mogłam więc spokojnie sobie poobserowować twarz


no tak, BB ma dużo odcieni, ale nie wiem czy taki jasny jest dostępny pewnie nie


super, to ja się dzisiaj zapiszę na przyszły tydzień

tez nie lubię malowania na środku, ale po tych dwóch spotkaniach konsultantki wzbudziły moje zaufanie
zapiszę się w tyg. na jakąś godzinę przedpołudniową, będzie mniej ludzi

Mi się generalnie podoba idea makijażu BB, takiego naturalnego, troche sportowego Lubię tez lekkie podkłady.


ooo, a co to za koncentrat? wrzucisz link
Używam teraz kremu pod oczy Annemarie Borlind i mam miłe odczucia, dobrze nawilża.
ja się tylko tak maluję innego makijażu jakoś u siebie nie lubię
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora