Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-30, 12:38   #2220
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Pokaż wiadomość
Z wymywania rzeczywiście jestem zadowolona. Bo wciąż nie ma dużo rudości... i poziom się już tak nie wypłukuje jak przed położeniem natury tylko nie wiem co robić w listopadzie... czy dalej pociągnąć to 6BS (przez pierwsze mycia przy głowie miałam prawie czarne) i boję się że któregoś razu juz ta czerń się nie spierze ;]

Wiem Zytka, że ciepłe ale już nie wiem co robić bo ja nie chce ani rudego ani czerwonego a szary mi się przestał podobać... brakuje mi brązu... taki refleks gleboko naszconego brazu (zdjecie1 i 2 na koncowkach) a nie szarego brudnego brazu... i zeby mialy refleks taki jak na zdjeciu 3....

6GB ciemny blond złoto- brązowy
6BG ciemny blond brązowo- złoty
6BP perłowy jasny brąz

ten mnie jeszcze korci
5NBP jasny brąz z refleksem opalu


A taka zagadka jak myslicie jaki to jest poziom farby i odcien farby... zdjecie 4 i 5 zobaczymy czy zgadniecie....
Wiesz co? Toje włosy są bardzo podobne do tych trzech które wkleiłaś, tyko to jest tak, że sama tego nie widzisz

odp, na zagadkę:
może to być nawet poziom 7, ewentualnie 6, lekko spłukany, mieni mi się na fioletowo, ale na każdym ekranie wyglada pewnie inaczej
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując