Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-21, 09:43   #1175
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez alfa2000 Pokaż wiadomość
Chwila chwila..bo coś mi tu nie gra... Niekoniecznie muszę wiedzieć wszystko na temat laserów
Ale Ty nie wiesz nic na ten temat, nawet tego czy SPTF to laser, czy nie, a to przecież jest wiedza minimalna.

Cytat:
Napisane przez alfa2000 Pokaż wiadomość
żeby na forum zapytać gdzie się wykonuje zabiegi tym, którym ja chcę wykonać
Ale skoro już Ci napisałyśmy, że to nie jest laser, lecz rodzaj IPL - a, to w tym wątku nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie...

Cytat:
Napisane przez alfa2000 Pokaż wiadomość
bo sprawdziłam i jestem bardzo zadowolona z efektów, a nie tym, które tu reklamują podejrzane osoby z zamiarami reklamy swoich salonów...
Kogo masz konkretnie na myśli? Dziewczyny się wymieniają doświadczeniami z różnymi salonami, które sprawdzały, tak samo jak Ty - dlaczego mają nie polecać dobrych miejsc? Zwłaszcza, jeśli można uzyskać zniżki dodatkowe?

Cytat:
Napisane przez alfa2000 Pokaż wiadomość
Ja mogę pokazać zdjęcie po depilacji light sheerem - 4 sesje, włosów jest dziś, po 3 latach jakieś 40 procent, więc sorry, ale skuteczność również nie jest rewelacyjna - i IPL i light sheer to ta sama zasada działania - światło... a light sheer droższy 6krotnie. IPl też dziadostwo, ale i tak sumując po 8 sesjach IPLa - efekt jest taki jak po 4 light sheera, więc i tak wychodzi taniej.
Osoby wykonujące zabiegi niedokładnie to niestety, nie jest rzadkość, to po pierwsze, po drugie, jak dla mnie, 4 serie to nie jest dużo, możliwe, że potrzebowałaś więcej. Ja tym aleksandrytowym miałam więcej serii, a jak pisałam - efekty są do dziś.

Wytłuszczone - to ciekawe, jak przyznając się do nikłej wiedzy w zakresie laserów, wysuwasz tak odważne hipotezy.

Cytat:
Napisane przez alfa2000 Pokaż wiadomość
A po SPTF mam wrazenie, że jest wręcz jak po light sheer - zobaczymy jak zrobię kilka serii. Wtedy napiszę. ale jak na pierwszy zabieg - byłam megazpozytywnie zaskoczona.
Powtarzam, to jest wątek o depilacji laserowej, a SPTF nie jest laserem.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-12-21 o 09:45
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując