Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - za wysokie libido?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-15, 00:30   #6
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: za wysokie libido?

Cytat:
Napisane przez mimesis1990 Pokaż wiadomość
mysle ze to jednak to narastajace napiecie z braku seksu przez te 9 miesiecy;/, coz trzeba chyba przeczekac, albo znalezc kogos do relacji FF.
A z tym seksem w zwiazku to bylo tak, ze ja bylam dziewica i dlugo sie wstrzymywalam z tym, bo sie balam, a potem sie chyba rozszalalam i mimo ze bylam z nim 3 lata to ciagle mialam taka chcice dzien w dzien. Jedyne co mnie niepkoilo to ze uprawiajac z nim seks ciagle wyobrazalam sobie ze robie to z kims innym, bo moj chlopak nie podobal mi sie z wygladu, ale mial fajny charakter.
Jeszcze musze to jakos poukladac w glowie, moze tez ta wizyta u psychologa bylaby wskazana...
a co myslicie o tym facecie, ktoremy wyznalam swoje uczucia? teraz mysle ze chyba zle zrobilam, tylko sie osmieszylam.
Nie Ty się ośmieszyłaś wyznając uczucia, tylko on śmiejąc się z tego.

Nie wiem, jak bardzo rzeczywiście utrudnia Ci życie Twój popęd, a raczej brak możliwości zaspokojenia go, ale moim zdaniem, jeśli wytrzymujesz 9 miesięcy bez seksu, to naprawdę nie jest źle.

Kilka rzeczy należy powiedzieć wprost:
1. Fantazje erotyczne nie są niczym złym.
Wg badań dr Schlessinger wyobrażanie sobie podczas stosunku ze swoim stałym partnerem , że to ktoś inny jest jedną z najczęściej występujących fantazji erotycznych człowieka.
2. "Dwa razy" na dobę to nie są jakieś straszliwie wybujałe potrzeby. Normy w tym względzie są bardzo szerokie. Od kilku razy w miesiącu po kilka razy dziennie.
3. Dziewięć miesięcy to długi okres wstrzemięźliwości. Dla człowieka, który nie ma motywacji dodatkowej w rodzaju religijności czy wierności partnerowi przebywającemu daleko może to być problem.
4. W seksie bez zobowiązań nie ma niczego złego pod warunkiem, ze godzą się na niego obie (albo wszystkie, jeśli to układ inny niż 1 na 1) strony, że obie strony są dojrzałe i poczytalne.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując