Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-19, 14:29   #2693
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez magdazie Pokaż wiadomość
Witam, jestem pierwszy raz na forum . Czytałam wszelkie Wasze opinie i mam poważny mętlik w głowie. A mianowicie, co do depilacji, kiedys z 15 lat wstecz ipl robiony u mnie w Poznaniu , w okolicach kortów tenisowych , tam gdzie sanepid, to było chyba IPL, bo wlosy odpadly kępkami, czyli nie wszystkie, a owszem , ale po miesiacu odrastaly ponownie. Dla mnie to był duzy wydatek , placilam za pachy i pełne bikini (tylko tam robili pelne w tych czasach, innych miejscach nawet nie bylo mowy o takim ) ponad 1000 zł. Teraz tak pobieznie poczytalam o ipl i o laserach diodowych, no i pod wplywem impulsu KUPIŁAM LASEREK DOMOWY, , z ebaya Rio LAHH Go Laser, chociaz jak juz przeczytalam Wasze watki, to wychodzi na to ze domowy laser nie dziala ( , no ale jak juz go kupilam to moze jednak sprobuje


ma byc do mnie wysylkowo dostarczony w tym tygodniu , to moze go potestuje i napisze czy to wogole ma sens.
Czy ktos moze mi powiedziec , jakie odstepy czasowe zastosowac pomiedzy jednym zabiegiem a drugim?
Jeśli możesz to zrezygnuj z odbioru. Miałam laser Rio, inny model to fakt ale pomimo bardzo skrupulatnych zabiegów efektu nie było żadnego. Dosłownie żadnego. Wiem, że one sporo kosztują dlatego ostrzegam, że to nie jest dobra inwestycja. Sama wolałabym wydać te pieniądze chociaż na pojedyncze zabiegi prawdziwym laserem w gabinecie.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując