Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorowe buciki do sukni ślubnej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-26, 13:00   #1805
sensualna
Zadomowienie
 
Avatar sensualna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Kredusia Pokaż wiadomość
My zdecydowaliśmy się na ciemną czerwień. Ja będę mieć ciemno czerwone baleriny (cóż, stawiam na wygodę i różnicę wzrostu ), bukiet z czerwonymi odcieniami i mam ciemno czerwone włosy. TŻ natomiast ciemno czerwone trampki (żadnego namawiania z mojej strony, sam z tym wyskoczył a że ja tradycyjnych mokasyn czy tam innych męskich nie lubie to szczęśliwsza być nie mogłam) i również czerwony, gładki krawat. Sukienka będzie długa w kolorze ecru. Myślę że fajnie nam to wyjdzie, no i dzięki włosom nie mam zagwostki w postaci czerwonej ozdoby do włosów i postawie na drobne białe kwiatki. Tym bardziej że włosy do tego czasu bede mieć już na biust więc same w sobie długością, grubością i czerwonością zwracają uwagę. Aha, bordowa szminka oczywiście! Garnitur czarny.
uuu wydaje się dużo tego koloru wszędzie. Może gdyby jeszcze nie te włosy czerwone. A te trampki twojego tż to do ślubu czy tylko do sesji?

U mnie kolorem przewodnim będzie łososiowy (i jego odcienie, np brzoskwiniowy itp.)
Mam już buty w tym kolorze, będzie bukiet biało-łososiowy, dekoracje na sali, tj wstążki na wazonach, świecznikach i krzesłach oraz bieżniki na stołach. Tż nie będzie miał nic w tym kolorze bo będzie w mundurze, ale mamy muszkę w kolorze moich butów to może na weselu nałoży.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
czerwona marynarka to cos co wykracza poza moje wyobrażenie...?
garniutr z czerwona marynarka? a koszula jaka?

a kolory na sesji to oddzielna rzecz
Ja ostatnio widziałam zdjęcia na necie, Pan Młody miał białą marynarkę, ale spodnie czarne, nie wyglądało to źle prawdę mówiąc, ale ja bym akurat nie chciała żeby mój Tż był tak ubrany.
__________________
Nasz Wielki Dzień
sensualna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując