Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 18:12   #308
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Jeżeli masz wykształcenie zawodowe to dlaczego z niego nie korzystasz? Przecież chyba lepiej jest pracować w sklepie niż jako ochroniarz nie spać po nocach i nie mieć w ogóle żadnego życia, tylko jeść, spać i pracować i nie mieć nawet umowy o pracę. Nawet bym się nie zastanawiała tylko szukała ofert jako sprzedawca!

Jak już powiedziałam wcześniej, nie musisz wykładać od razu całej kawy na ławę każdej dziewczynie jaką spotkasz. Nie jesteś w konfesjonale, żeby się spowiadać, co, kiedy i z kim robiłeś w łóżku!
Nie musisz się przyznawać, że nie przeżyłeś jeszcze zbliżenia z kobietą, to tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Wiesz, że większość facetów zawyża sobie ilość zdobytych kobiet Ty możesz zrobić to samo, jeśli krępuje Cię fakt bycia prawiczkiem.

Trafiłeś na jakieś beznadziejne pustostany, faktycznie. Ale jeśli Ty opisujesz samego siebie negatywnie, przedstawiasz siebie w najgorszym świetle również w serwisach randkowych, a to już wszystkie dziewczyny Ci powiedziały, to czego oczekujesz? Będziesz przyciągał same negatywne osoby!
Zmień opis na profilu na taki, który się czyta i myśli "o! jaki fajny i uśmiechnięty chłopak!Chcę go poznać". A potem zacznij myśleć pozytywnie i robić pozytywne rzeczy! Naprawdę nie trzeba wiele!

A czy myślałeś o tym, aby poszukać mieszkania gdzieś bliżej miasta i po prostu się przeprowadzić, wynająć gdzieś pokój ze współlokatorami?
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora