Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Które żele/mydła z dobrym przyjaznym składem, nie niszczące warstwy ochronnej skóry?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-13, 17:02   #7
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 503
Dot.: Które żele/mydła z dobrym przyjaznym składem, nie niszczące warstwy ochronnej

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Nie wiem kto to nawet. Mało spędzam czasu na oglądaniu pierdół w internecie, wolę zdecydowanie zapełnić mózg czymś co mnie interesuje i jest wartościowe a nie bredniami i tym bardziej jakimś burakiem który jest niekulturalny w swoich wypowiedziach do widzów.
Kacper Beauty Vlog ,chłopak zdobył taką rzeszę ludzi pewnie większość kobiet, że aż sam się dziwi ,że gadają o nim w drogeriach hehe
Sheitan = Kacper Beauty Vlog
To jego poprzednia nazwa kanału.

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
W Unii jest zakaz testowania kosmetyków na zwierzętach a i tak to robią.
Kto to robi w Unii Europejskiej?

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Takie firmy jak Fitomed, Sylveco i inne z naturalnymi składnikami bez zbędnej chemii która szkodzi skórze
No to te firmy mają w takim inne składniki, które szkodzą mojej skórze
Serio, próbowałam paru rzeczy. Nie wszystko z etykietką "naturalny" jest delikatne, zwłaszcza dla wrażliwców.

A propos zbędnej chemii, która szkodzi - "Parfum"... W naturalnym kosmetyku..?
To jest w 100% zbędne. Nie ma żadnej funkcji, nie przynosi żadnej korzyści skórze. Dla wrażliwych skór za to perfumowanie kosmetyków nie jest neutralne, mnie wiele rzeczy perfumowanych podszczypuje, wywołuje zaczerwienienie.

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Może nie każdy to odczuje ale stosowanie kremów, balsamów ciągłe wcieranie w skórę czegoś co zawiera rakotwórcze składniki lub mikro plastik.
A słyszałaś o takiej taktyce marketingowej polegającej na straszeniu konsumentów jak to wszystko jest szkodliwe, rakotwórcze? Taka brudna taktyka marketingowa, nazywa się fearmongering. Od niedawna takie zagrania są ukracane, wiele z nich jest już nielegalne, ale takie YouTuby żyją własnym życiem... To bardzo skuteczna metoda, łatwo się nią manipuluje ludzi.

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem i nie tylko swojego, że lepiej patrzeć z przymrużeniem oka na to co mówią dermatolodzy.
To jest przerażające jak podupadło zaufanie do lekarzy. Dzisiaj każdy robi samodiagnozy z doktorem Google i jest ekspertem we wszystkim. Co tam 6 lat medycyny, 4 lata specjalizacji z dermatologii, lata stażu, tony przeczytanych artykułów naukowych ...
W ramach ciekawostki - z tego, co słyszałam, to nawet Sheitan poleca ludziom leczenie się u dermatologa a nie kosmetykami. Nawet on...

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Ale co Ty za głupoty tu wypisujesz?
Regulacje prawne nie mają nic wspólnego z testowaniem niepotrzebnie składników chemicznych na zwierzętach.
Mam nadzieję, że to jakaś pomyłka?
Przekręcasz moje pytanie i zarzucasz, że takie przekręcone pytanie to bzdury?
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując