Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 09:18   #2608
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
1. Sypialnia- ścianę przy oknie zrobiłabym w brązie, nasyconym- czekoladowym, pozostałe- brudny róż
2. Ubikację w błękicie z białymi dodatkami
3. pokój Milenki- tu tylko jasne kolory, bo jest dość ciasny przez kształt- beż z żółtym, jasny róż z beżem, jedna ściana np. bardziej widoczna, zdecydowana bardziej i z jakimiś malunkami
4. łazienka spora- może być wszystko, np. morski nasycony ze złotem
5. Przedpokój zrobiłabym w kolorze zbliżonym do salonu, tylko np. dwa tony ciemniejszy, jaśniejszy
6. Salon- a widzę brąz lub int. beż- karmel w połączeniu z fioletem. Tu dużo światła, więc można- np ta mała ściana i ta przy oknie śliwka, fiolet- długa w beżu. Kuchnię oddzieliłabym czymś zdecydowanym- czerwień


co do sypialni- podoba mi się taka zaje... widoczna, ale nie wiem, jak bym się w tym czuła- tu masz fajne propozycje:
na ostro ina spokojnie
http://czterykaty.pl/czterykaty/5,57...onach.html?i=2

jak już to brałabym odcień sukienki Kołakowskiej, taką przygaszoną czerwień
Kochana dziękuje
Ale lazienke i wc oraz pokój Milenki na razie pozostanie bez zmian
Salon brazy, beże i dodatki z fioletem - tak włąśnie myslałam zrobić)
sypialnia czerwona - chyba nie, wole chyba intensywny turkus z brązem, beżem...
a kuchnia jakby zostala w podobnej tonacji? tylko jakie dodatki? zielony bedzie pasował do fioletowych z salonu?? jak myślisz?
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki

Edytowane przez Mpik82
Czas edycji: 2011-01-08 o 09:20
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora