Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-08, 20:56   #1635
Magdala19
Zadomowienie
 
Avatar Magdala19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznańskie
Wiadomości: 1 988
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie proszę. Jakiś czas temu okazało się, że nie mogę używać maszynek do golenia - w grę wchodzi tylko krem do depilacji, robiły mi się rany...na szczęście ranek już nie ma, ale mam okropne plamy na nodze. Jakim kwasem mogę się tego pozbyć? Skoro to nie twarz to można zrobić mocny peeling, tylko czym?
Rozumiem,że to nie blizny tylko przebarwienia, skoro piszesz plamy. Na takie przebarwienia to preparaty o działaniu hipopigmentacyjnym ( hydrochinon, kwas glikolowy, kwas kojowy, azelainowy, tretinoina), peelingi chemiczne (np. z kwasem glikolowym), terapia laserowa (laser CO2), a także dermabrazja.
Polecam zacząć prosto : Locacid na receptę - pierwsze 14 dni stosuj 1 raz dziennie na noc +DRULA krem.
Wskazany umiar, bez hardcorów, nogi można sobie tak samo poparzyć jak twarz. No i nie opalaj tych nóg teraz czasem latem ! Z dala od słońca, bo nawet jeśli nie stosujesz kwasów słońce te plamy powiększa. Ja swoje plamy na nogach zlikwidowałam w ciągu roku.

Edytowane przez Magdala19
Czas edycji: 2013-04-08 o 20:58
Magdala19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując