Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-04, 09:50   #5
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Cytat:
Napisane przez Zielona Zapalka Pokaż wiadomość
Witam Około 2 miesiące temu kupiłam lakiery Indigo a ponieważ nie mam doświadczenia z hybrydami mam pytanie odnośnie ich konsystencji. Na stronie czytałam, że konsystencja jest rzadka. Ja mam wrażenie, że jest gęsta a nawet bardzo. Jak wyciągnę pędzelek z buteleczki to lakier się ciągnie. Czy to normalne? Dodam, że lakiery przechowuje w pudełku.

Wysłane z mojego GT-I9505
Mam od dawna kilka kolorów a ze nie mogłam przekonać sie do konsystencji tak sobie stały aż w końcu sie przełamałam co do hybryd disco fakt konsystencja bardzo gęsta najlepiej nakładać pędzelkiem do żelu bardzo łatwo i wygodnie sie je w ten sposób nakłada mozna sobie poradzić ,co do platinum tez porównując konsystencje do hybryd z innych firm ta też jest gęściejsza za to moża sie przyzwyczaic platinum kładłam juz pędzelkiem z buteleczki daje rade długo trzymaja sie na paznokciach . Dodam że indigo ma duzy wybór kolorów jest w czym wybierać postanowiłam i znowu zrobiłam zamówienie Tym razem zamówiłam kilka kolorów gel polish . Dam znac jak przetestuje
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując