Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-08, 11:11   #784
najkejt
Raczkowanie
 
Avatar najkejt
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 78
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Dziewczyny czy i ja mogłabym prosić o pomoc w ustaleniu mojego typu urody?


1. Jak się opalasz - szybko, odcień opalenizny jest złotawo-brązowy

2. Kolor oczu - jasne, szaroniebieskie z plamkami mieniącymi się w szarozielony, oprawa oczu - rzęsy ciemne, brwi jaśniejsze

3. Piegi - brak

4. Cera - ciężko mi określić, coś pomiędzy oliwkowym a chłodnym wpadającym w róż, no i rumieńce… na czerwono (moja zmora)

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, z przebłyskami brązowo-złotymi

6. Kolor ust - dość jasny, różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
- dobrze czuję się w smoke eye (czernie, szarości, ciemna zieleń, granat, brąz), choć niedawno znajoma pomalowała mnie tak:
http://distilleryimage11.s3.amazonaw...0a1fa4b5_7.jpg (i też czuję się w takich kolorach dobrze)

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? - bardziej kremowy + ciemno szary (grafit) lub ciemno brązowy, oliwkowy

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"? - chyba w miarę, bo posiadam tylko jedną jaskrawą pomarańczową bluzkę która podobno pasuje mi do cery (i dobrze się☠czuję gdy ją noszę, innych intensywnych barw nie nosiłam)

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Tak jeśli weźmiemy pod uwagę odcienie grafitowe, oliwkowe, jasnobrązowe, jasnoszare

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
Zdecydowanie ciepłe poza mocną i intensywną czerwienią, jednak już np. odcienie brązowego, pomarańczowego czy żółtego są jak najbardziej ok. Złoto mi również pasuje, ze srebrem trochę mniej.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe - zdecydowanie lepiej mi w monochromatycznych, choć teraz od kilku dni mam okulary z oprawkami w panterkę z malinowymi bokami i wyglądam ok.
__________________
__________________
love, photography, graphic, art, tattoos
najkejt jest offline Zgłoś do moderatora