Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-07, 16:31   #4366
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Mnie ta nowa wersja Flavo C Aurigi też nie służy. Po starej moja cera miała wyrównany koloryt, świeży wygląd, była gładka. Makijaż lepiej się trzymał i wyglądałam super świeżo. Ta stara już nie daje takiego efektu, a nawet pogarsza stan skóry. Ciekawa jestem Flavo z BU.
W takim razie widze, ze nie tylko ja mam takie odczucia odnosnie Flavo z Aurigii. Myslalam, ze po prostu cera twarzy przez ten rok tak mi sie zmienila, ze Flavo nie daje juz rady. Ale ewidentnie widze, ze to nie jest juz ten efekt co rok temu. Rok temu po uzyciu Aurigii chodzilam bez podkladu, twarz byla niesamowicie wygladzona, koloryt wyrownany , cera wygladala swiezo,, promiennie nie bylo mowy o zadnych wypryskach. A w tym roku podobnie jak u Ciebie : po Flavo mam wypryski, pory sa zanieczyszczone dosc mocno, nie ma tego promiennego, swiezego efektu.

Zaluje tylko, ze spierniczyli tak fajne serum.

Wiesz z BU to serum ma az 15% witaminy C, a ja nie chcialabym celowac w wyzsze stezenia dopoki nie ma takiej potrzeby, ale po tej przeprawie z Auriga chyba bede musiala
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując