Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-21, 16:06   #1107
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Ruda ,,tęcza'' po rozjaśnianiu

Cytat:
Napisane przez Emma656 Pokaż wiadomość
Nie wiem do kogo się mogę zwrócić, miałam czarne włosy przez około 2 lata, kilka tygodni temu rozjaśniałam końcówki,wyszły rude. Wczoraj rozjaśniałam włosy całe, a właściwie robiła mi moja mam teraz mam takie coś... http://i63.tinypic.com/ycb41.jpg Kupiłam fioletową płukankę (była jeszcze siwa ale miały ten sam skład ) będę płukać włosy ale potrzebuję czegoś na szybko. Kupiłam farbę Schwarzkopf Palette Deluxe Hair Colorant Super Blond C95. Nie wiem czy ją nałożyć, ale chcę mieć jednolity kolor... Na dodatek moje włosy są teraz strasznie zniszczone bez cięcia się nie obejdzie
Na jakim poziomie chcesz mieć jednolity kolor?
Jeśli na poziomie tych ciemniejszych partii - zapigmentuj jaśniejsze partie i na całość połóż farbę zbliżoną do tego ciemniejszego koloru o odcieniu, który Ci się podoba.
Jeśli na poziomie jaśniejszych partii - musisz rozjaśniać te ciemniejsze dalej, nakładając rozjaśniacz tylko na te ciemne plamy.
Jeśli ani Ty, ani mama nie macie doświadczenia w farbowaniu (a na to wygląda po tych zdjęciach), to radzę się oddać w ręce dobrego fryzjera. Tu trzeba dużo cierpliwości w wybieraniu włosów pasmami i nakładaniu farby/rozjaśniacza na określone partie. Inaczej raczej nie będzie równo. A jeśli już to tylko przy przyciemnieniu, w dodatku kilkukrotnym, bo po pierwszych razach farba nie złapie dobrze na rozjaśnianych włosach.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując