Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-13, 09:30   #4467
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Razowa Pokaż wiadomość
Ale piękna kolekcja!

A ja mam prośbę i pytanie: zamierzam dokonać zakupów na mazidle i biochemi po raz pierwszy i chciałam się zapytać, co byście polecały na pierwszy ognień. Doda, że mam cerę w kierunku dojrzałej, po 30tce, mieszaną, z tendencjami do zmarszczek w okolicach oczu, z wągrami na nosie i brodzie (fuj jak to strasznie brzmi) i jaką wysypką dziwaczną na brodzie (podejrzewam reakcję na mleko).

Potrzebowałabym coś a la tonik, coś do kremowania na dzień, coś na słońce, coś do włosów (cienkie, normalne chyba) i ciała.

I mam ochotę na puder, ale nie wiem czy bambusowy, czy jedwabny?

Wszystkie wskazówki wezmę pod uwagę.
Ja z Mazideł wybrałabym witaminę C w formulacji olejowej. Poza tym olej z pestek malin, inne oleje, niacynamid, retinol

Natomiast z BU warto zainwestować w hydrolaty, oleje i masla, Żel hialuronowy, ale i na mazidlach to wszystko jest, oprócz pudrow. Olejki myjące osobiście szczerze odradzam. U mnie nie sprawdziły się, zapychają, a w oczy szczypią

Cytat:
Napisane przez Razowa Pokaż wiadomość
Dzięki Anula

ale jak to nieczynny?
Tak na dobre, czy jakąś przerwę mają, ja tam ostrzyłam zęby na śliwkowy olej i parę innych, jestem zrozpaczona, bo teraz mam dostęp do netu, potem będę w Polsce inie będę miała dostępu z hasłami itp bo kompa nie biorę


No i przyszła do mnie włoska maskara i.. sama nie wiem. Wygląda ładnie, tzn. szczoteczka, opakowanie, ale sprawia wrażenie jakby suchej i rzęsy bez rozczesywania nie da rady, sklejone i cienkie i .. jak ktoś lubi baardzo naturalny makijaż, bo go nie widać

Na zdjęciach maskara Philip Martin's i moje rząsy skromne bez malowideł, sam tusz na szybko
U mnie strona sklepu normalnie "chodzi", może była chwilowa przerwa

Tusz rzeczywiście mało widoczny, ale może, jak nałożysz podkład i puder, to lepiej chwyci
Korah jest offline Zgłoś do moderatora