Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocja w Sephorze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-26, 12:48   #871
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hmm... Naprawdę pierwsze słyszę - o tej zniżce -20% i o całym systemie... może jakaś jestem niedoinformowana A może w warszafce jest trochę inaczej....
Przez ponad 2 lata posiadania karty dostałam 1 (słownie: jednego) smsa o podwójnych punktach w jakimś tam dniu - to było rok temu przed gwiazdką. W zeszłym tyg dostałam zaś od nich telefon z zaproszeniem na konsultacje i z zaznaczeniem,że będą punkty liczone podwójnie i jakieś prezenty do zakupów. Umówiłam się i pojechałam,bo chciałam już zakończyć tą współpracę (mam ponad 800pkt na karcie) a na miejscu owszem,miła Pani konsultantka była,ale przy kasie o prezentach i podwojonych punktach (zapytałam!) nie słyszano
a to mnie dziwi... Aż dziwne by było żeby poznańskie i warszawskie InStyle miało zupełnie inne systemy i politykę... jak bum cyk była promocja bo kilka rzeczy wtedy kupiłam i m.in.mój tusz... pamiętam że w Sephorze było -20% wtedy ale z ciekawości poszłam do InStyle a tam też była kartka na szybie że "tylko dziś -20% na cały asortyment Clinique" - oczywiście to "tylko dziś" trwało parę dni... I system też tak funkcjonuje jak pisałam, nawet jak zakładałam kartę to dostałam regulamin no i kiedyś przy zakupach musieli podwójnie nabijac a nie zauważyłam, bo pamiętam że dwa lata temu przed wakacjami z uzbieranych punktów mnie było na bronzer stać aaa to widzisz,to ja tą kartę ze 2,5roku będę już miała... smsa kiedyś dostałam parę razy ale to były jakieś tam gadżety do opalania czy coś tego typu, bardzo często dostawałam od nich maile z informacjami o Gift Time... ja bym poprosiła o regulamin i o wyjasnienie czemu w Poznaniu jest tak a u nich zupełnie inaczej...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora