Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-05, 11:14   #2967
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Mój koteczek ma obcinane pazury ale to co pisała Agusia i tak drapie... kanapę porwał przez przypadek w zabawie (ale ona stara i już wytarty materiał). TŻ się wkurza bo najbardziej pozaciągał krzeszła... może się skuszę i zalicytuję ten drapak z domkiem z agusiowego linku...

Viol - a dlaczego nie możesz mieć?
Warto zerkać właśnie na allegro, można super okazje upolować Ja ostatnio w taki sposób sprawiłam drapak swojej (tiaaa mojej teraz to księżniczka mojej babci ) Tylko że ja wybrałam nieduży i prosty bo miejsca u babcia mało

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mój jak ma obcięte to nie drapie, ale nie zawsze mi się chce obcinać. Ja tego nie lubię i on też nie, ale daje sobie obciąć, bo się mnie boi właściwie to on chyba tylko mnie się boi
A uważać trzeba to prawda i w ogóle nie rozumiem jak można koty pozbawiać pazurów na zawsze, a takie metody stosuje się w Stanach. Przecież ten biedny kot jest przez to całkowicie pozbawiony możliwości obrony
Z jednej strony to bardzo praktyczne jeśli ma się kota przebywającego wyłącznie w domu (gdzie nie potrzebuje się przed nikim bronić) a z drugiej strony makabryczne to

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A w superpharmie przeceniona Lolita.. Fioletowa i zielona. Agusia, ta nasza to ktora? Zastanawiam sie nad nia. Zapach mi sie podoba, ale jeszcze nie wiem do konca czy chce wiecej.
Fioletowa Ta której Viol chce się pozbyć A za ile jest superpharmie? Możliwe że taniej można znaleźć

Mnie dzięki Bogu głowa po niej nie boli Jak na razie migrenogenny jest dla mnie tylko Słonik A klasyczną Lolitkę pokochałam

A zapomniałam dodać Pranie, szczotka jest super Bardzo mi przypadła do gustu Na pewno jeszcze na jakąś się skuszę
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2010-03-05 o 11:15
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora