Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Made in Angel@
Wątek: Made in Angel@
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-11, 20:39   #186
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Made in Angel@

czesc Angel@
po raz pierwszy trafilam na Twoj watek i napewno nie po raz ostatni
przejrzalam kazda Twoja prace i napewno cos o kazdej napisze
1) zeberka wyszla cudnie bardzo staranie juz ostatanio widzialam u kogos taka zeberke, ale Twoja o wiele ladniejsza jest bije starannoscia na leb i szyje
2) pajecznik extra bardzo pomyslowy wzorek i na pewno go zgapie od ciebie , jesli pozwolisz
3) zlote listki bardzo pomyslowe
4)french ozobny extra
5) cos co nazwalas niewypalem napewno nim nie jest naprawde
6)panterka rowniez pomyslowa, ale i tu mam ale zabardzo nie widac wzorku poniewaz jest on zielony i zdj jest robione na zielonym tle
7) wzorek na 64 poscie super
8) napisalas ze duzo osob nie lubi czarnych paznokci (chodzi o lakier) ja tez nie przepadam jezeli jest za ciemny i bezsensu wzorek ale to co ty wykonalas jest napewno orginalne pomyslowe i przede wszystkim starane, oby wiecej bylo takich czarnych wzorkow

gdzies pomiesdzy tym napisalas o pedzelku poiem tylko tyle musze go miec
i do natury musze wybrac sie

9) wzorek o ktorym napisalas ze jest napackany moze i jest tak ale ma w sobie urok ktory powoduje ze bardzo mi sie podoba
10) twoje 10 dzielo jest wspaniale cudne i wogole kolejny wzorek ktory na pewno zgapie
11) nutki swietne staranne
12) wzorek ktory zastosowalas dokladnie po nutkach na rozowym tle (chodzi mi o plytke) jest cudny
13) wzorek na 122 poscie jest naprawde wspanialy
14) wzorek na 138 poscie tzw mazaniec jest naprawde niezlym dzielem ciekawe kiedy ja cos takiego wykombinuje naprawde wspanialy starany, napewno skorzystam z twojej instrukcji co do zrobienia go, naprawde moge tylko napisac wielkie "OCH"
150 Twoj spokojny french moze i jest spokojny ale jest swietny na pewno niezle sie przy nim napracowalas, ale warto bylo
15) oo to juz Twoje ostatnie dzielo w tym watku jest naprawde letni, swietny na pewno wywolal wiele "ochow" w Twoim srodowisku

naprawde moim zdaniem wszytskie twoje wzorki sa cudne , po zobaczeniu ostatniego postanowielam zobaczyc wszytskie od pierwszego postu i naprawde oplacilo sie
masz niely talent super duzo pomyslow, i tylko mam jedno pytanie jak nie szkoda Ci ich zmywac, ja bym chyba to rozila z placzem
oby tak dalej i czekam na kolejne prace, mam nadzieje ze Cie nie zanudzilam
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując