Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-30, 08:48   #13
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Cytat:
Napisane przez zainteresowana123 Pokaż wiadomość
Myslalam o tym, ale sa jeszcze poprawiny.
Wydam pieniadze na kosmetyki , ale one mi zostana na bardzo dlugo .
A i tak musze kupic kosetyki poniewaz na poprawiny i tak bede zmuszona sama sie umalowac ( a w tedy nie bede miala czym ).

A znalezc mi dobra makijazystke bedzie mi bardzo trudno bo nie jestem z duzego miasta.
Juz raz korzystalam z takiej uslugi w malym salonie - ale efekt niezadowalajacy :/ taki jak wypisalam powyzej .

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Kobiety w telewizji zauwazylam , ze pod oczami maja duzo jasniejsza skore - co uzyc by roswietlic tak oczy wokol ?

nawet na bardzooo długo
wiesz dlaczego? Kosmetyki które się nadają na takie okazje jak ślub, filmowanie, fotografowanie kompletnie nie nadają się na codzień
wydasz kase i zostanie z kosmetykami którym do szkoły, pracy, na zakupy się zwyczajnie nie umalujesz

Slub to specyficzna sprawa - bo nie dość że musisz wyglądać świetnie na zdjeciach (przy czym makijaż do zdjęć to często w rzeczywistości bardzo cieżka 'maska' która wygląda na żywo fatalnie a na zdjeciach prezentuje się fenomenalnie)to również na żywo (i tutaj efekt maski jest kompletnie nie porządzany) dlatego doświadczona makijażystka będzie w stanie zrobić to tak żeby było zawsze dobrze.

co do podanych wyżej kosmetyków.. dolicz sobie jeszcze np. komplet pędzli bardzoo podstawowy za ok 200-300zł (np. inglot, sephora)

naprawdę odradzam taką zabawe samemu jak się nie ma doświadczenia (sądząc po pytaniu o oczy gwiazd to nawet pojecia o kamuflażach, korektorach etc nie masz...), ja dobre kilka miesięcy próbuje się nauczyć robić porządne makijaże codzienne i ciagle nie jestem w 100% zadowolona a co dopiero jak ktoś bez żadnej wprawy ma zrobić profesjonalny makijaż
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując