Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Catrice
Wątek: Catrice
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 17:01   #1186
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez sannnnd Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Warszawy...czy oprócz Targówka UB pojawiła się gdzieś jeszcze już..bo ja wracam po weekendzie i zastanawiam czy się jeszcze na coś załapię ;-) ?
a te które z Was kupiły puder, jak wrażenia, zadowolone?
Właśnie wróciłam z rundy po Naturach... Mam świeże nowiny jak wygląda sytuacja z UB w W-wie i tak:
- na Gocławiu mieli juz dostawę, ale nie wypakowana, i standardowo nie wiedzą, co w niej jest, czy dostali nową szafę i czy jest nowa limitka, i czy w ogóle w tej dostawie jest coś z Catrice.
- w Centrum przy metrze - tez mieli dostawę, nowa pracownica nawet wiedziała, że przyszła nowa szafa (prawdopodobnie z asortymentem, ale nie wie jakim), o limitce nic nie wiedzą. Aha, nikt nie kwapił się do rozpakowania, najprawdopodobniej uczynią to w poniedziałek.
- na Targówku - jest nowa szafa, z nowym asortymentem, limitka też jest, potwierdzam Stan na godzinę 16-stą: 0 (słownie: zero) pudrów, pomadki: 1 szt. Elżbiety, 2 szt. Wiktorii i 2 szt. Marii Antoniny, lakiery: komplet wszystkich czyli po 4 (albo 3 ) z każdego rodzaju, cienie: komplet wszystkich z wyjątkiem 1 szt 03 Fleur de Lis, pędzle - 3 lub 4 szt. (wielkością są identyczne z tymi do pudru ze stałej oferty).

Ja porwałam "tylko" 2 szminki: Marię Antoninę i Wiktorię To już 4 w tym tygodniu... Czas się leczyć...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując