Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-22, 18:39   #1860
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;26491503]Ja lubię Dove, bo nie śmierdzi (choć daje bardzo jasny kolorek po jednorazowej aplikacji). L'oreal "dawał" mocnoooo. Nawet samoopalacz tej firmy praktycznie nie ma zapachu, a ten balsam taki smrodziak. Też mnie kusi ten balsam Lirene, chyba wypróbuję za jakiś czas [/QUOTE]

rzeczywiście, dove nie nalezy do tych bardziej smrodliwych balsamów brązująch, moge nawet powiedziec, ze ładnie pachnie ma taki swój specyficzny zapach, ja czuję w nim mleko i brzoskwinki a działa też nieźle, ja miałam wersję do ciemnej karnacji, nie narzekałam, kolor wychodził taki fajnie brzoskwiniowo-brązowy

a co do lirene, to teraz po kilku godzinach od posmarowania (chociaz posmarowałam tylko mały kawałek na ramieniu) zapach samoopalaczowy przeszedł już w bardziej spalony, bo czuję zapach skóry po solarium, naprawdę! choć byłam na solarium rok temu to pamiętam ten zapach dokładnie wiem, ze niektórzy go nie lubią, ale mi akurat nie przeszkadza aż tak bardzo
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując