Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-25, 07:10   #2842
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
no tak ale to oburzenie nie jest dlatego, ze nie dostalysmy tych rzeczy ,tylko dlatego,ze oni nie potrafili jak normlani ludzie przyznac sie do swojego bledu( a razcej bledu informatyka) tylko zaczeli zwalac wine na dostawce....a to chyba jasne ,ze to nie on umiescil na stronie merlina np serum EL za 50 zl ...
No ale z drugiej strony, Empik się przyznał, że to błąd systemu, a klienci dalej straszą ich pozwem zbiorowym. Po prostu nagrzali się jak szczerbaty na suchary i próbują za wszelką cenę wydębić towar w pomyłkowo określonych cenach. Nie wiem jak to oceniać w sumie...

Ja też próbowałam kupić to serum Estee, czułam, że to jakaś pomyłka, nie liczyłam na powodzenie tej operacji (swoją drogą nie wierzę w istnienie "dostawcy", który by legalną drogą dostarczał towar w cenach niższych niż fabryczne - chyba, że to jakieś mega spurchawiałe te towary i były do wyrzucenia) dlatego nie boli mnie jakoś szczególnie, że się nie udało.

Aczkolwiek - pomylili się czy nie, ja już u nich nic nie kupię i to będzie moja "zemsta". Nawet po przydzieleniu przeprosinowego rabatu. Po prostu unikam sklepów, które mają bajzel i nie panują nad tym co się u nich dzieje.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-05-25 o 07:24 Powód: lit.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora