Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maestrobrush (pędzle Maestro) kto tam kupował i jakie są te pędzle?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 21:14   #1348
MissSeptaria
Raczkowanie
 
Avatar MissSeptaria
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość

-497 r. 12 - słynny blender , jest w jednym rozmiarze , kupiony także bo Aga pisała , że mus Widziałam , że niektóre dziewczyny pisały , że drapie , ale nie wiem jak to możliwe , bo wg mnie jest niesamowicie miękki !!!!

na przykład ja;] Mam zarówno 497 i 490. 497 jest za☠☠☠isty ale mnie kuje, więc na co dzień używam 490 a naszego sławnego białego śmigacza tylko do ciemnych i bardzo smoky eye. Koleżanka zaś której polecałam pędzle stwierdziła że ją "smyra". Wiec to zależny od skóry;]
Kurde ale tak no 497 to jeszcze ma to włosie sztywne ale ja czytałam o dziewczynach których drapie Racoon czyli na przykład 190 na litość ja się tym pędzlem miziam dla przyjemności


Dziewczyny jak któraś ma jakikolwiek pędzel WACHLARZOWY czekam na rozbudowaną opinię i porównanie bo coraz bardziej mnie korci Chciałabym aby w tym opisie było od wielkości, po sztywność, wygląd pędzla po praniu i jakość nakładania kosmetyku
MissSeptaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując