Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-23, 13:41   #3082
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Oj kochane dobrze do Was wrócić. Tydzień mojej nieobecności spowodowany był problemami zdrowotnymi synka. Mam nadzieję, że temat już nie wróci i nigdy nie będę musiała się tak martwić. W ciągu tego tygodnia zrobiłam też porządek w koszyczkach z kosmetykami. Doszłam do wniosku, że w zasadzie mam wszystko czego mi trzeba, a nawet przydałoby się troszkę te zasoby obkurczyć. Wreszcie sfotografowałam moje mazidła, już tak dawno obiecałam to zrobić

Pielęgnacja twarzy
Dr.Hauschka: Krem do mycia, Tonik regulujący, Olejek do twarzy, Krem z pigwy, Lekki krem z płatków róży (próbka), Krem pod oczy, Maseczka oczyszczająca, Maseczka rewitalizująca
"Nienaturalny" wyjątek: Triacneal

Pielęgnacja ciała:
Dr. Hauschka: Balsam do ciała z płatków róży, Olejek do ciała z migdałem i dziurawcem, Krem do rąk, Dezozorant z płatków róży
Sanoflore: Miodowe masło do ciała oraz Jedwabisty olejek
Crystal Dezodorant
Dobra na wszystko Avene Woda termalna
Yves Rocher Peeling do stóp oraz Krem intensywnie odzywiający z lawendą

Kosmetyki synka i moje, zdecydowanie najczęściej używane
Töpfer: Puder do kąpieli z oliwką, Szampon do włosów, Balsam do ciała i Krem do buzi
Alverde Oliwka do ciała i kąpieli
Hipp: Żel do mycia ciała i włosów, Oliwka pielęgnacyjna, Krem na niepogodę, Balsam na niepogodę, Krem z filtrem 30

Kosmetyki do włosów
Tu króluje zdecydowanie Alverde: Szampon regenerujący Winogrono/Avocado, Kuracja regenerująca Winogrono/Avocado, Serum na końcówki, Szampon nawilżający Hibiskus/Aloes, Kuracja nawilżająca Hibiskus/Aloes, Kuracja nabłyszczająca Morela/Kwiat cytryny, Szampon do włosów brązowych Orzech/Kasztan, Odżywka do włosów brązowych Orzech/Kasztan, Lakier do układania włosów
Yes to carrots: Szampon, Odżywka oraz Maska do włosów

Inne dziwolągi
Dr.Hauschka Odżywka/olejek do włosów
EcoSpa Olej ze słodkich migdałów, Olej kokosowy ze świeżego miąższu Ekologiczny, Olej z pestek brokułu
Psikadełko Odżywka Jantar

Kosmetyki do makijażu oraz pędzle
Dr. Hauschka: Puder roświetlający, Puder brązujący, Cień do powiek 04, Kredka do oczu (czarna), Tuz do rzęs pogrubiający
Wśród kosmetyków mineralnych sporo EverydayMinerals, Lumiere, LiliLolo
"Nienaturalne": Bourjois Podkład HealthyMix oraz Clinique Citi Block SPF40
Do ust: LipSmacker waniliowy, EverydayNaturals pomadka oraz peeling do ust, Alterra Bezbarwny balsam, SilkNaturals Balsam powiększający, Sanoflore Miodowy balsam do ust

Nie ma tu zdjęć mydełek LF oraz Tuli, kosmetyków męża i ogólnych do higieny.

Teraz zabierazm się za nadrabianie wątkowych zaległości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (99,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (112,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (103,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (132,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (95,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (139,7 KB, 55 załadowań)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-01-23 o 13:42
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora