Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-09, 20:01   #3236
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Wiadomo, nie jesteśmy maszynami i nasze ciała symetryczne również nie będą.Ale do mnie to nie przemawia jakoś.
Jeszcze może jak jest to makijaż rozmyty, smoky eyes itp to może, może ale moim zdaniem kreski muszą być równe na tyle na ile się da.Idealnie.Kreski akurat są rzeczą, że tak powiem bardzo "mocną", rzucająca sie w oczy i nierówne wpływają ogólnie na całą twarz.Oczywiście ja mistrzem kresek też nie jestem ale się staram.
Chociaż może traktuje to co powiedziałas zbyt serio

Ale zauważ, że ja nie mówiłam o nierównych kreskach tylko bardzo do siebie zbliżonych- stąd porównanie do sióstr, a nie np. dalekich kuzynek Wiadomo, że będzie się rzucało w oczy jeśli jedna kreska będzie ma Maroko a druga na Kaukaz, ale to dla mnie jakieś skrajne przypadki

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Czy Wam też kredki kajal z esenca szybko tracą świeżość...tzn. niby konsystencja i reszta ok, ale zapach szpetny ledwie 2-3 mies. od otwarcia...jak zjełczały tłuszcz. Czyżby tak szybko je trafiało ? Dla porównania np. kredkę Inglot mam od lipca i nie pachnie wcale, LL-ki esencowe też nie pachną...hmmm

Pierwszy raz spotykam się z czymś takim jak zjełczały zapach przy kajalach. Moje mają po kilka lat i po wstępnym obwąchaniu nie wyczuwam żadnego podejrzanego zapachu
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora