Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 19:13   #1876
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Używałam khadi z aloesem, on jest nawilżający i był bardzo przyjemny, ale daje też efekt takich puszystych włosów. Nie napuszonych, tylko puszystych. Zastanawiam się, czy przy grubych włosach jest to pożądany efekt....
Nawilżający szampon ma faith in nature (z jojobą chyba) - nie używałam go jeszcze, ale Aga była średnio zadowlona, bo chyba jej nieco przyspieszał przetłuszczanie. Jeśli Ty nie masz problemu z przetłuszczaniem włosów to powinien Ci pasowac - jest delikatny, dobrze oczyszcza.
Ale tak prawdę mówiąc to ja bym chyba wybrała kuomaye - mają wersję do włosów suchych, jest najbardziej wydajny ze wszystkich, elegancko wygładza włosy i nabłyszcza. To taki bezpieczny szampon jest po prostu tak dobry, że wszystkim pasuje
No i koniecznie odżyweczkę dobrą musisz nabyc!!! Z uwagi na obecną promocję serdecznie polecam aubrey organics - poczytaj, wydaje mi sie, że któras z nowych odżywek jest własnie stricte nawilżająca, najlepiej jakby była z dziką różą (ta standardowa odżywka różana cuda robi z włosami, więc myslę, że i jej wersja nawilżająca powinna być super!).
Taką znalazłam. Niestety nie znam jej. Poszukaj opinii w necie
to dla mojej kumpeli bo ja mam takie normalne

a gdzie mogę nabyć Kuomaye ? dla niej i dla mnie ten dodajacy objetości czy coś tam, nigdzie nie widze zniknął czy wykupiłyście

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
UWAGA publicznie oświadczam, że rozpoczynam zakupowy post. Nawet jeśli JMO lub dr.Hauschka rzucą promocją -70% będę nieczuła na kuszenie Będę tylko podziwiała Wasze cudeńka.


ale


Edytowane przez kasik71
Czas edycji: 2012-04-26 o 19:18
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora