Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-16, 22:39   #4486
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
dziewczyny zmuście mnie do nauki, do pisania, do rozpoczęcia pisania pracy mrg... totalnie nie wiem jak to ugryźć.. jakaś mnie depresja łapie jak tylko o tym pomyślę...
Jeżeli Ci nie zależy na mgr przed nazwiskiem to nie pisz Tym bardziej, ze przepisy się zmieniają...

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Zglaszasz akces? To juz musisz z Karolą się dogadywać (no i Prezio chyba w kolejce ) Myślę, że jakiś grafik daloby się zorganizować
A mogę stanąć "A za czym kolejka ta stoi...?"

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
uu, to żebyś się nie wygadała przypadkiem
Zawsze można na uszko dyskretnie szepnąć
Przynajmniej już wiem, że to nie Zła mnie ma - ja pisałam ogólnie, większy suprajs Chociaż mam swój typ

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
Mój promotor ma dziwne podejście bo najpierw chce wiedzieć co będziemy robić w częśći praktycznej...a później dopiero teoria... więc muszę mieć dane, i wiedzieć co będę z nich liczyć...;/ to jest najgorsze...

zmuszaj zmuszaj... bo będzie ciężko.. praca.. studia dzienne.. facet.. nie mam słownie na nic czasu a gdzie do tego dołozyć jeszce pisanie pracy.. xD masakra jakaś..
A czy tak nie powinno być zawsze?

I Wizaż...

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
pomalowałam moim niezawodnym, niezastąpionym, ukochanym Suede! wieki go nie mialam na pazurkach
Jeden z moich ukochanych lakierów

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
E tam, raz miałam 40.2 i majaczyłam już..

Najprawdopodobniej ale spokojnie, kupię wszystkie i się podzielimy.

Byłam 3 godziny temu znowu na zastrzyku w szpitalu..
Lekarz dyżurny złapał się za głowę jak mu powiedziałam jaką poprzedni postawił diagnozę a raczej jej brak. Angina ropna, podobno jakbym czekała z wizytą w przychodni do wtorku jak mi kazał to miałabym od razu skierowanie do szpitala.
I weź tu człowieku idź na POZ..
To mnie jeszcze nie pobiłaś I nawet nie próbuj...

Masakra:/
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora