Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam PROBLEM:przesuszona twarz + krostki = zmarszczki w wieku 23 lat???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-30, 15:30   #2
Sun kisses
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 24
Smile Mam big PROBLEM: przesuszona skóra twarzy+krostki=w odwodniona skóra w wieku 23 lat??

Mam takie pytanie: Czy ktoś z Was wie jak poradzić sobie z przesuszoną skórą twarzy?. Od jakiegoś czasu (kilku miesięcy) zauważyłam że mam strasznie wysłuszoną cerę, jest szorstka w dotyku. Oprócz tego jest podrażniona i na policzkach są takie małe podskórne czerwone krostki, które dają wrażenie zaczerwienienia . Wcześniej nie miałam problemów ze skórą. Była gładka, promienna i miękka w dotyku. A teraz mam „zmarszczki” na czole i pod oczami. Czy to jest możliwe w wieku 23 lat ???. Czytałam gdzieś, że cera może tak wyglądać pod wpływem długiego przesiadywania przed komputerem, w miejscach klimatyzowanych oraz małej ilości spożywanej wody To wszystko by wyjaśniało, bo w ostatnim czasie bardzo mało piłam wody mineralnej, długo siedziałam przed komputerem, itp . Ale czy w takim razie mam już używać kremów przeciwzmarszczkowych?. Czy ktoś z Was zna może jakieś dobre kremy i inne kosmetyki do pielęgnacji skóry z takim problemem?. I czy w ogóle pod ich wpływem uda mi się zmienić teraźniejszy stan i przywrócić ten poprzedni czyli zdrową, młodo i normalnie wyglądająca skórę twarzy? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie podpowiedzi i odpowiedzi . Pozdrawiam.
Sun kisses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując